POLAR 12

Znakomita jakość dźwięku i wygodna obsługa

Aby zapewnić najłatwiejszą drogę do uzyskania najlepszego brzmienia. 24-bitowy procesor DSP i wysokiej jakości komponenty zapewniają wyjątkowo czysty i naturalny dźwięk od 35 Hz do 20 kHz. Wysokiej jakości konstrukcja subwoofera i 2000 watów wzmacniacza o dużej mocy zapewniają wrażenia dźwiękowe XXL, od cichego szeptu do ogromnych głośności.

W pełni wyposażony,

aktywny szerokopasmowy system kolumnowy

Szeroki kąt pokrycia 120 °

Wyjątkowa odporność na sprzężenie zwrotne ułatwiają ustawienie POLAR 12 w dowolnym miejscu. Można go nawet umieścić bezpośrednio za wykonawcą. POLAR można ustawić bez podestów, aby uzyskać jeszcze bardziej elastyczne opcje ustawienia, np. na wysokich scenach.

POLAR 12 sprawdzi się gdy wymagany jest mocny bas

Podczas gdy POLAR 10 dobrze sprawdza się we wszystkich typowych zastosowaniach systemów kolumnowych, POLAR 12 doskonale sprawdzi się w sytuacjach, w których wymagany jest mocny bas do ciągłej pracy przez dłuższy czas.

Wyposażony w 12-calowy głośnik niskotonowy

POLAR 12 zapewnia dodatkowe wzmocnienie dla niskich tonów, które tak bardzo kochają entuzjaści basu. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla DJ-ów, którzy muszą pompować mocne basy przez cały koncert.

Pięć indywidualnych ustawień użytkownika:

odpowiednie ustawienie dźwięku w każdej sytuacji

Regulacja głośności

dla czterech kanałów miksera, głośności głównej i subwoofera jest bezpośrednio dostępna we wszystkich sytuacjach. Ustawienia, które są używane rzadziej, takie jak korektor semiparametryczny, są dostępne za pomocą potencjometru obrotowego i czytelnego wyświetlacza.

Nowo opracowany system połączeniowy E.A.S.

łączy trzy główne komponenty POLAR 12 wygodnie, bezpiecznie i pewnie: kable nie są już potrzebne.

POLAR 12 jest dostarczany w komplecie z torbą

na dwa elementy kolumnowe i wyściełanym pokrowcem na subwoofer.
Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku

przez Bluetooth 5.0

POLAR 12 odtwarza audio bezprzewodowo przez Bluetooth 5.0, który ma czterokrotnie większy zasięg niż wcześniejsze wersje.


Wbudowany 4-kanałowy mikser zapewnia wiele połączeń dla wielu zastosowań - dwa kanały dla sygnałów mikrofonowych lub liniowych, specjalny kanał instrumentalny, dla gitary akustycznej lub podobnej oraz kanał Aux dla odtwarzaczy nagranej muzyki.

Trzy tryby prazy (Muzyka, Mowa i DJ) oraz semi-parametryczny korektor główny pozwalają użytkownikom w prosty i skuteczny sposób dostosować dźwięk POLAR 12. Ponadto można zapisać 5 ustawień jako ustawienia użytkownika, które można przywołać w razie potrzeby.

Oczywiście możesz użyć dwóch systemów POLAR 12 do skonfigurowania systemu stereo.

ZALETY I KORZYŚCI

 • W pełni wyposażony, aktywny szerokopasmowy system kolumnowy z przyjazną dla użytkownika obsługą
 • 2000-watowy wzmacniacz mocy klasy D: duże rezerwy mocy, doskonała dynamika
 • 1-calowy przetwornik z tubą CD: dźwięk wysokiej rozdzielczości do 20 kHz i szeroka dyspersja 120 °
 • Sześć 3-calowych wysokowydajnych głośników neodymowych: zoptymalizowane pod kątem potężnej brzmienia średniego pasma
 • 12-calowy głośnik niskotonowy o dużym wychyleniu i bardzo dużej objętości obudowy: POLAR w pełni wykorzystuje rzeczywistą fizykę, zamiast polegać na pochłaniającym energię elektronicznym wzmocnieniu basu
 • Obudowa subwoofera: drewniana konstrukcja o niskim rezonansie z efektownym wyglądem oraz inteligentnie zaprojektowanymi uchwytami do przenoszenia
 • Zintegrowany 24-bitowy procesor DSP zapewnia jednorodny brzmienie o niskim poziomie zniekształceń we wszystkich zakresach częstotliwości: profesjonalne brzmienie i słuchanie bez zmęczenia
 • Pięć indywidualnych ustawień użytkownika: odpowiednie ustawienie dźwięku w każdej sytuacji
 • Zintegrowany 4-kanałowy mikser z wieloma opcjami połączeń
 • Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth 5.0
 • Zawiera torbę do przenoszenia elementów kolumny oraz wyściełany pokrowiec ochronny na subwoofer
 • POLAR 12 łączy w sobie znakomitą jakość dźwięku z niezwykle wygodną obsługą, aby zapewnić najłatwiejszą drogę do uzyskania najlepszego brzmienia. Jego 24-bitowy procesor DSP i wysokiej jakości komponenty zapewniają wyjątkowo czysty i naturalny dźwięk od 35 Hz do 20 kHz. Wysokiej jakości konstrukcja subwoofera i 2000 watów wzmacniacza o dużej mocy zapewniają wrażenia dźwiękowe XXL, od cichego szeptu do ogromnych głośności.

KTO POTRZEBUJE JAKIEGO SYSTEMU?

POLAR 10 zapewnia wszystko, czego użytkownicy oczekują od systemu nagłośnieniowego. W swoim przedziale cenowym przewyższa nawet wiele systemów z głośnikiem 12”. To sprawia, że ​​POLAR 10 jest właściwym wyborem dla wokalistów, artystów solowych, prezenterów i do wykorzystania w szkołach i kościołach. Wyposażony w większą obudowę i 12-calowy głośnik niskotonowy POLAR 12 zapewnia dodatkowe wzmocnienie w zakresie niskich tonów, które tak bardzo kochają entuzjaści basu. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla DJ-ów, którzy muszą pompować mocne basy przez cały koncert. Ale POLAR 12 zapewnia również wystarczająca jakość i moc podczas występów na żywo z perkusją. 12-calowy głośnik niskotonowy z 2,5-calową cewką mogą wytrzymać większe obciążenie termiczne, zapewniając wyższe ciśnienie akustyczne i dynamikę nawet przy gwałtownych wzrostach poziomów.

Specyfikacja

POLAR 12 system
Max. SPL peak 127 dB
Pasmo przenoszenia +/- 10 dB 35 Hz – 20 kHz
Moc wzmacniacza 2000 W
Bluetooth 5.0
Obudowa Sklejka brzozowa/ABS
Mikser

2 x Mic/Line, 1 x Instrument, 1 x Aux/Bluetooth

Wysokość całkowita 218 cm
Waga 28 kg
POLAR 12 subwoofer
Głośnik basowy 1 x 12", 2.5" cewka
Wymiary (szer/wys/głęb) 36.6 x 67.5 x 54.1 cm
Waga 22.1 kg
POLAR 12 jednostka mid/high
Głośnik średniotonowy 6 x 3", 3/4" cewka
Głośnik wysokotonowy 1 x 1", 1" cewka
Kąt rozproszenia 120° x 30°
Wymiary (szer/wys/głęb) 10.8 x 82.5 x 9.8 cm
Waga 3.9 kg
POLAR 12 spacer
Wymiary (szer/wys/głęb) 10.8 x 82.5 x 9.8 cm
Waga 2 kg